• Strona główna
  • Topological Methods in Nonlinear Analysis, Vol. 53, 1/2019

Topological Methods in Nonlinear Analysis, Vol. 53, 1/2019

Przekierowanie zewnętrzne
ISSN:
1230-3429
Rok wydania:
2019
Seria:
Topological Methods in Nonlinear Analysis
Wydawca:
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Topological Methods in Nonlinear Analysis, Vol. 53, 1/2019

Brak recenzji

Na razie nie ma recenzji dla książki. Możesz napisać własną!!!

Napisz recenzję

Napisz własną recenzję

Captcha

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem aktualnych informacji z Wydawnictwa Naukowego UMK, prosimy o zapisanie się do listy odbiorców naszego newslettera.

Dodano do koszyka:

Lorem ipsum